Czy w obecnych czasach możliwe jest finansowanie pokaźniejszych dóbr bez wykorzystania wierzytelności? Czy też opłaty są tak duże, że trzeba dzielić płatność na raty

Kredyty są teraz tak popularne, że niemal ciężko jest wyobrazić sobie kogoś, kto nigdy nie miał z nimi do czynienia i nie nabywał w ten sposób np. mieszkania – w naszych czasach nikt już nie może liczyć na bezpłatne lokum, chyba że pracuje w zamożnej, prywatnej firmie, ale i tak nie będzie ono należało do zatrudnionego, tylko będzie czymś w typie motelu. Kłopot ten jest o tyle interesujący, że uwypukla pewien podział.

góry
W minionym systemie wystarczyło oczekiwać (czasem latami) na mieszkanie, które dostawało się od państwa za darmo – starsze pokolenie nierzadko z politowaniem spogląda na młode rodziny, które za poważne kredyty kupują pierwsze mieszkanie, dziwiąc się, jak można być tak naiwnym i zadłużać się na dziesiątki lat.

Gdy ktoś chce własne mieszkanie, powinien być przygotowany na nadzwyczaj długi „romans” z bankiem – na nieszczęście w kapitalizmie nikt nie może liczyć na darmowe podarki, awzrastające ceny przy symultanicznym braku lepszej pracy efektywnie uniemożliwiają młodym ludziom na wybicie się na niezależność. Dodatkowo fala ostatniego kryzysu spowodowała, że kredyty są ciężko dostępne, a banki zabezpieczają się na różnorakie sposoby przed ewentualną defraudacją – tylko zgadzając się na ciężkie warunki mamy szanse na pożyczkę hipoteczną, dostępną dla osób o przeciętnych dochodach. Warto zauważyć, że sporo dobrego spowodował program „RnS”, który umożliwił licznej ilości młodych rodzin na kupno domu czy mieszkania. Obecni kredytobiorcy jednak już nie mogą liczyć na żadne bonusy i są zdani sami na siebie. Czasem takie osoby mogą rozważyć taką opcję, gdzie do pożyczki dopiszą któregoś z lepiej zarabiających rodziców, co pozwoli na poważniejszą pożyczkę.

Jeśli pragniesz wyszukać właściwe pożyczki przez internet, które dostaniesz bez zaświadczeń wówczas zalecamy zerknąć na stronę pożyczki bez sprawdzania baz. Przedstawia listy uczciwych jednostek parabankowych oferujących darmowe pożyczki.

Author: admin

Share This Post On