Zwolnienie z pracy najczęściej kojarzy się ze stratą zdolności kredytowej, na dodatek nie da się zdobyć zaświadczeń koniecznych do otrzymania kredytu w banku. Ripostą na to jest wierzytelność bez zaświadczeń, a są dobre jej alternatywy na rynku.

Masz przestój w pracy? Zarabiasz za mało? Masz nagły zakup, którego nie możesz przełożyć na inny termin? Może się zdarzyć, że pożyczki pozabankowe to oferta stworzona szczególnie do Ciebie.
Decydując się na taki produkt masz dużą szansę, iż nie będziesz miał decyzji odmownej. Instytucja nie będzie raczej sprawdzała Twojej historii kredytowej w BIK oraz możliwości kredytowej. Zbędne mogą się okazać także zaświadczenia o zarobkach. Należy niestety zwrócić uwagę na fakt, że pożyczki pozabankowe to produkt bardzo drogi. Koszty okołokredytowe nie należą do najmniejszych.

blond
Co ważne, zdarza się, że czasami raty należy zwracać w odstępach tygodniowych, a nie, jak się już nauczyliśmy w przypadku pożyczek bankowych, w miesięcznych. Dla osób, które posiadają pracę dorywczą jest to świetne rozwiązanie. Dla osób, które jednakże otrzymują wypłatę miesięczną może stanowić ono pewnego rodzaju problem. Ciężko jest bowiem tak gospodarować budżetem domowym, aby co tydzień być w stanie wydać jego część na spłatę zobowiązania. Musisz dwa razy zastanowić się przed zaciągnięciem takiego zobowiązania, aby nie mieć jeszcze większych problemów z oddaniem pożyczki.
Warto pamiętać, iż pożyczki pozabankowe to oferta bardzo zróżnicowana w różnych firmach pozabankowych. Na szczególną uwagę zasługują oferty w SKOK-ach. Jest to również instytucja parabankowa, wyróżnia się jednakże całkiem inną polityką względem swoich klientów. W SKOK rzetelnie sprawdzana jest Twoja historia kredytowa w BIK oraz możliwość późniejszej spłaty pożyczki. Koszt wzięcia zobowiązania jest jednakże znacznie niższy, mocno konkurencyjny do kredytów, które możesz otrzymać w standardowych bankach komercyjnych. Powoduje to, że może być ciekawszą opcją niż pozostałe pożyczki bez bik.
facet w aucie
Ciekawe promocje kredytów bez zdolności kredytowej możecie odszukać tu https://bezzaswiadczen.com.pl/category/kredyt-bez-zaswiadczen/. Jeżeli pragniecie bezzwłocznie środków wówczas powinniście uzupełnić wniosek o chwilówkę dostępny na podanej stronie. Pieniądze przekazane są na konto w banku zazwyczaj po pół godzinie.

Author: admin

Share This Post On