Pożyczki bez weryfikacji w BIK

W życiu zdarzają się nagłe sytuacje, kiedy potrzebujemy zastrzyku gotówki, a na naszych kontach bankowych nie posiadamy pieniędzy odłożonych na wszelki wypadek. Jest to dla nas nauczka, że trzeba oszczędzać, a ponadto okazja do zapoznania się z ofertą instytucji finansowych funkcjonujących na rynku.

Pożyczka w banku

Wiele osób swoje kroki kieruje do banku, w którym chce uzyskać pożyczkę. Niestety tam czeka na nie sporo dokumentów do dostarczenia, a także weryfikacja w BIK, czyli Biurze Informacji Kredytowej. To tutaj przechowywane są wszelkie dane dotyczące spłacanych przez nas zobowiązań. Jeśli są pozytywne, bo wszystkie kredyty spłacaliśmy terminowo, nie trzeba obawiać się zbytnio o decyzję w sprawie nowej pożyczki. Jeżeli jednak mieliśmy problemy z terminową spłatą zobowiązań, prawdopodobnie nasz wniosek o pożyczkę nie zostanie rozpatrzony po naszej myśli. Negatywne wpisy są przechowywane w BIK przez 5 lat od momentu spłaty zobowiązania i pozwalają bankowi na ocenę ryzyka kredytowego. Co zrobić, jeśli z powodu dawnych kłopotów finansowych nie uzyskamy potrzebnej nam obecnie pożyczki?

 

Young businesswoman and her colleagues

Pożyczka pozabankowa

Zastrzyku gotówki udzielają nam także instytucje pozabankowe. Tutaj spotkamy się z pożyczkami bez weryfikacji w BIK. Instytucja nie będzie sprawdzała naszej historii kredytowej, przyznając nam pożyczkę bez analizowania stosu dokumentów i sprawdzania naszej sytuacji zawodowej. Nie musimy dostarczać zaświadczeń o dochodach, dlatego z tego rodzaju pożyczek chętnie korzystają osoby nie zarabiające dużo, których wnioski kredytowe zostają odrzucone w banku. Niejednokrotnie wystarczy wypełnić wniosek online, aby pieniądze znalazły się na naszym koncie.

Czas spłaty i raty

Panuje przekonanie, że pożyczki bez weryfikacji w BIK to bardzo drogie przedsięwzięcie, które na pewno wpędzi nas w kłopoty finansowe. Na rynku działa sporo firm, które nie bazują na oszukiwaniu ludzi i cieszą się dobrą opinią dotychczasowych klientów. Szanujące się instytucje finansowe udzielają szybkich pożyczek bez BIK na jasnych zasadach, dzięki czemu zyskują renomę w branży i mogą utrzymać się na rynku. Obecnie możemy liczyć na pożyczkę nawet na 150 000 złotych, której czas spłaty będzie rozłożony na dziesięć lat. Możemy też wziąć niższą pożyczkę i spłacić ją w krótszym czasie. Wszystko zależy od naszych aktualnych potrzeb finansowych oraz możliwości ich pokrycia.

 

Family meeting real-estate agent for house investment

Rozwiązanie dla każdego?

Jeśli znajdujemy się w sytuacji, kiedy potrzebujemy konkretnej kwoty, możemy zaciągnąć pożyczkę u znajomych lub rodziny. Nie wszyscy jednak dysponują taką sumą, a ponadto nie zawsze chcemy psuć swoje relacje towarzyskie przez pożyczkę. Unikając zbędnych pytań i pouczeń, wolimy udać się do banku lub parabanku. Ten ostatni zapewni nam najszybszy zastrzyk gotówki i nie będzie wymagał posiadania czystego konta w BIK.

Pożyczki bez BIK wybierają też osoby, które pracują na umowę śmieciową lub dopiero zaczynają pracę i nie dysponują wymaganymi przez bank dokumentami dotyczącymi zarobków oraz stażu pracy.

 

Author: admin

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *